Kui enamus vitamiine ja toidulisandeid sisaldavad sünteetilisi täiteaineid, siis FRANK Fruities vitamiinides ongi täiteaineteks ehtsad puuviljad

Tänasel päeval on enamus vitamiine ja toidulisandeid valmistatud põhiliselt täiteainetest (näiteks mikrokristalliline tselluloos, laktoos, kaltsium või maltodekstriin) ja kaetud kunstlikult värvitud kattega želatiini või tselluloosi põhjal, et need näeksid välja suuremad ja neid oleks lihtsam haarata.

FRANK Fruities leidis nutikama, maitsvama ja tervislikuma viisi vitamiinide ja toidulisandite võtmiseks. Nende vitamiinid on valmistatud peaaegu täielikult ehtsatest puuviljadest, üle 90% kogu sisaldusest. Nende EcoCert sertifikaadiga kontsentreerimisprotsess võimaldab segada puuvilju, säilitades nende loomuliku maitse, magususe ja õrna pehme hammustuse. Seejärel rikastatakse puuvilju parimate vitamiinide, toitainete ja vitamiinidega, järgides kõrgeimaid toidu- ja ohutusstandardeid.

Kuju ja pehme hammustuse jaoks

Yummyness ehk hea maitse on tõeline asi. Selle nimel tehakse kõvasti tööd, tagades, et need puuviljakommid maitseksid nagu päris puuviljad ja neil säiliks pehme mahlane suutäis. Seetõttu lisatakse siin-seal naturaalseid abiaineid, et võlusegu korrigeerida:

  • Maitse ja värvi jaoks: sidrunimahla kontsentraat, tsitrusviljakiud, mõnikord lisame looduslikke maitseaineid.
  • Töötlemise abiained: taimerasv (kookos, rapsiseemned), karnaubavaha.

Valmistatud absoluutse ohutuse ja kvaliteediga​​

Järgime kõiki standardeid ja sertifikaate tagamaks, et suurepärane maitse ja toitumisalane kasu on ainsad asjad, mida mäletate. Meie puuviljad on valmistatud Saksamaal, on allergeenide osas testitud ning ohutuse ja kvaliteedi sertifikaadiga.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.